TR   |   EN


Anasayfa Hakkımızda İletişim

Hizmetlerimiz Ürünler Projeler


Yurtiçi Projeler   


Shangri-LA Bosphorus İstanbul

Shangri-LA Bosphorus İstanbul

Proje Künyesi

İş Tanımı Aydınlatma Otomasyon Devreye Alma & Danışmanlık
Müşteri Adı Shangri-LA Bosphorus İstanbul
Tarih 2013
Proje Süresi 3 ay

Proje FotoğraflarıShangri-La Bosphorus Istanbul

Shangri-La Bosphorus Istanbul

Shangri-La Bosphorus Istanbul


Proje Detayları

Dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan Shangri-La , 2013 yılı içinde Boğaz'ın en gözde mekanlarından Beşiktaş'ta yerini aldı.Kendine has mimarisi,iç mekan dekorasyonu ile her zaman kalitenin ve en iyi hizmetin adresi olan otel, içeri girildiği andan itibaren misafirlerini büyülemeye başlıyor.

iLight Mimari Aydınlatma Kontrol Sistemlerinin, CREALUX tarafından devreye alındığı projede,iLight'ın sunduğu esneklik , hız ve kolay kullanım özellikleri gerek son kullanıcının gerekse teknik personelin bu alandaki tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Otel, konaklamaya gelen misafirlerine sunduğu muhteşem manzara,kolay ulaşım gibi özelliklerine ek olarak, gastronomi , sağlık ,toplantı gibi alanlarda da en iyi hizmetleri sunuyor.iLight sisteminin yoğunlukla kullanıldığı SPA,Shang Palace, Lobi Bar, ADD Restoran, Toplantı ve Balo Salonları,Spor Merkezi gibi bölümler otelde konaklamayanların da gözde mekanları haline geldi.

Aydınlatma tasarımcısı tarafından talep edilen senaryoların kolaylıkla ve hızlıca uygulandığı sistemde,kullanımı kolay yazılım sayesinde teknik personelin 3. şahıslara ihtiyacı olmadan istenen tüm ayarları değiştirmesine ve uygulamasına olanak veriyor.
© 2013 CREALUX E-Konsept